Szczęśliwy numer to:

Biegi przełajowe - mistrzostwa szkoły

Sport » Biegi przełajowe - mistrzostwa szkoły

Mistrzostwa Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Malborku w Indywidualnych Biegach Przełajowych

W dniu 22.10.2014r. na boisku szkolnym odbyły się Mistrzostwa ZSP nr 4 w biegach przełajowych. W zawodach zorganizowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego Iwonę Ciecholewską i Łukasza Godlewskiego, uczniowie największej malborskiej szkoły rywalizowali w trzech kategoriach. Najliczniej reprezentowane było gimnazjum, bowiem aż 21 najlepszych gimnazjalistów walczyło o miano najszybszego w szkole. Dystans 1000m najszybciej, bo w czasie 3:21,45s, pokonał Mateusz Waśniewski z klasy 2 Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego. Tuż za nim uplasował się Jakub Ciekliński z klasy 3 GMS, a na miejscu trzecim przybiegł kolega z klasy zwycięzcy, Bartek Kregulec. Starsi koledzy gimnazjalistów również mieli do pokonania trzy okrążenia na boisku szkolnym. W tej kategorii zwycięzca Mateusz Kalinowski z klasy 1LOg, uzyskał doskonały czas 3:07,82s. Drugi był Aleksander Nieckarz z 1TML, a trzeci Maciej Hendzel z 2LOa. Wśród dziewcząt triumfowała najlepsza na 800m w szkole, uczennica klasy 3LOa Natalia Stubba. Natalia z czasem 3:06,17s z dużą przewagą pokonała Aleksandrę Witkowską z klasy 1LOb, zaś na miejscu trzecim przybiegła Klaudia Rutkowska z tej samej klasy.

Najlepsi uczniowie ZSP nr 4 już 7 października będą rywalizować w zawodach Mistrzostw Powiatu o możliwość reprezentowania szkoły i powiatu na Finałach Wojewódzkich w tej dyscyplinie.