Szczęśliwy numer to:

Inne » Erasmus+

Zamieszczamy informacje o wynikach rekrutacji w programie Erasmus+ oraz regulamin uczestnictwa i informacje o spotkaniu dla osób zakwalifikowanych do wyjazdu w ramach programu Erasmus+. Wszystko znajduje się w plikach *.doc do pobrania poniżej (otwierane za pomocą

W wyniku dostarczonych dokumentów na kolejny rok praktyk w ramach programu ERASMUS+ przedstawiamy poniżej wyniki rekrutacji.

Uwaga – informacja dla osób zakwalifikowanych do projektu  i wpisanych na listę rezerwową

(w plikach do pobrania na dole strony wykazy osób - II etap)

1. Spotkanie organizacyjne  odbędzie się 09.01.2017 r. godz. 10.00 w Centrum Edukacji Zawodowej w  Malborku. (sala konferencyjna)
  2. Przygotowanie pedagogiczne odbędzie się w dwóch turach:

2-3.02.2017 r. godz. 9.00 – zawód kucharz i monter-elektronik

12-13.01.2017 r. godz. 9.00 – zawód fryzjer  i mechanik pojazdów samochodowych

Przygotowanie pedagogiczne odbędzie się w Powiatowym Urzędzie Pracy w Malborku, nr pokoju 27 II piętro.

W spotkaniach organizacyjnym  i przygotowaniu pedagogicznym biorą udział uczniowie którzy zakwalifikowali się do projektu i uczniowie wpisani na listy rezerwowe (1 i 2)

Obecność obowiązkowa – frekwencja 100 %.

Jeśli dana osoba ma w tym czasie praktyki zawodowe u pracodawcy proszę się zgłosić     o zaświadczenie do p. R.Zawadzińskiej.