Szczęśliwy numer to:

Nagroda Starosty

Sport » Nagroda Starosty

Nagroda Starosty Malborskiego dla ucznia naszej szkoły

W miniony piątek w trakcie posiedzenia Zarządu Powiatu -pan Starosta Mirosław Czapla -wręczył nagrody zawodnikowi MOP"POMEZANIA " -Szymonowi Kacprowiczowi oraz brązowym medalistom Pucharu Europy -karatekom Hubertowi Philipp i Patrykowi Falkowskiemu za duże osiągnięcia sportowe uzyskane  w tym roku ,życząc im zarazem dalszego rozwoju sportowego i promocji powiatu malborskiego.
Szymon Kacprowicz jest uczniem III-klasy Gimnazjalnego Ośrodka szkolenia Sportowego Młodzieży oraz bramkarzem -drużyny juniora młodszego MOP"Pomezania" i kadry województwa pomorskiego z rocznika 1999 w piłce nożnej.

Chciałbym podziękować  w imieniu wyróżnionych  panu Staroście -Mirosławowi Czapli i Zarządowi Powiatu za wspieranie i pomoc młodym sportowcom oraz klubom w ich rozwoju.Wierzę że te działania przyniosą wymierne efekty i nasz region wychowa wielu bardzo dobrych zawodników którzy będą również doskonałą wizytówką ziemi malborskiej.