Strona główna

 

ZAPRASZAMY UCZNIÓW ZSP4

DO  WSPÓLNEJ ZABAWY,  KTÓREJ  CELEM

JEST  STWORZENIE

LOGO  JUBILEUSZU 70-lecia ZSP4 

przeczytaj regulamin konkursu

 

 

 

WYKAZ  PODRĘCZNIKÓW  NA  ROK  2015-2016

POBIERZ

   

POROZUMIENIE W WARENDORF

W Warendorf odbyło się spotkanie przedstawicieli naszej szkoły z przedstawicielami szkoły im. Augustina Wibbelt'a w Warendorf. Celem spotkania było podpisanie umowy o współpracy między szkołami.

czytaj więcej...

 

Wymiana młodzieży czytaj tutaj

 

POŻARNICY  NA  LOTNISKU

 

ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

 

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2015-16

 

SUKCES  NA  OLIMPIADZIE  POLICYJNEJ

 

Karolina Morawska znalazła się w gronie laureatów nagrodzonych indeksem do Wyższej Szkoły Policji.

[ czytaj... ]

 

 

 

JESTEŚMY  NAJLEPSI  W  POLSCE!

 

 

Zespół uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Malborku, pod opieką Dariusza Słomińskiego, zwyciężył w czwartej edycji konkursu „ENERGIA Przyszłości”, organizowanego przez Grupę ENERGA.

 
Zespół uczniów ZSP nr 4 w nagrodę otrzymał czek na 12 tys. zł na zakup pomocy naukowych dla szkoły oraz laptopy dla każdego członka zespołu i jego opiekuna. W finale konkursu, który odbył się 17 kwietnia w Olivia Business Centre w Gdańsku, pokonali cztery drużyny z: Białogardu, Gorzowa Wielkopolskiego, Słupska i Włocławka. 

Do udziału w konkursie ENERGA zaprosiła szkoły ponadgimnazjalne o profilu energetycznym i elektrotechnicznym. W tym roku uczestnicy szukali odpowiedzi na pytanie: "Czy da się zmagazynować energię?". Finałową piątkę wyłoniono spośród autorów 38 prac zakwalifikowanych do konkursu.  
[czytaj dalej]

 

Szkoła Marynarki Wojennej już w Malborku.

 

W dniu 23.01.2015 r. zostało podpisane porozumienie między Podoficerską Szkołą Marynarki Wojennej w Ustce a Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnch Nr 4 w Malborku.

Efektem porozumienia jest utworzenie klasy o profilu wojskowym. Uczniowie tej klasy podczas zajęć edukacyjnych w szkole, a także w Podoficerskiej Szkole Marynarki Wojennej, będą poznawać specyfikę służb mundurowych tego rodzaju naszych narodowych sił zbrojnych. Ta klasa to nowa propozycja dla tych, którzy zechcą podjąć naukę w naszej szkole w roku szkolnym 2015/16. Wkrótce więcej informacji o tym profilu kształcenia TUTAJ

 

 

 

Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Malborku. Jesteśmy szkołą mundurową z tradycjami i bogatą historią.

Szkoła nasza współpracuje z Policją (komendy powiatowe: Malbork, Sztum, Nowy Dwór Gdański), Morskim Oddziałem Straży Granicznej (Gdańsk), Strażą Pożarną (Malbork) i 22 Bazą Lotnictwa Taktycznego (Malbork), Szkołami Policji (Piła, Słupsk), a także wieloma firmami prywatnymi dzięki którym nasi uczniowie mają możliwość podnoszenia swoich umiejętności, zdobycia wiedzy (często specjalistycznej).

Nasza kadra to wykwalifikowani i doświadczeni pedagodzy.

Uczniowie mają możliwość korzystania z basenu, boiska ze sztuczną nawierzchnią. Uczniowie spoza naszego powiatu mają szansę na zakwaterowanie w internacie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szkołą - jej tradycjami, historią oraz obecnymi i przyszłymi kierunkami kształcenia (uzupełniane na bieżąco, zgodnie z aktualnym stanem).