| Plan lekcjiZastępstwa | Niezbędnik nauczyciela ZSP4 | Konsultacje |

Kliknij w narożnik, by obejrzeć pozostałe strony

sos_www_zsp4

Szkoła nasza bierze udział w programie finansowanym ze środków Unii Europejskiej pt. Rozwojowe Szkoły". Więcej informacji tutaj.

Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Malborku. Jesteśmy szkołą mundurową z tradycjami i bogatą historią.

Szkoła nasza współpracuje z Policją (komendy powiatowe: Malbork, Sztum, Nowy Dwór Gdański), Morskim Oddziałem Straży Granicznej (Gdańsk), Strażą Pożarną (Malbork) i 22 Bazą Lotnictwa Taktycznego (Malbork), Szkołami Policji (Piła, Słupsk), a także wieloma firmami prywatnymi dzięki którym nasi uczniowie mają możliwość podnoszenia swoich umiejętności, zdobycia wiedzy (często specjalistycznej).

Nasza kadra to wykwalifikowani i doświadczeni pedagodzy.

Uczniowie mają możliwość korzystania z basenu, boiska ze sztuczną nawierzchnią. Uczniowie się spoza naszego powiatu mają szansę na zakwaterowanie w internacie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szkołą - jej tradycjami, historią oraz obecnymi i przyszłymi kierunkami kształcenia (uzupełniane na bieżąco, zgodnie z aktualnym stanem).