Szczęśliwy numer to:


Regulamin

Współpracujemy z:

Energa


Kontakt na basen

+48 663 922 239

Godziny otwarcia i ceny biletów tutaj

Półrocze S.O.S. w ZSP4

Sport » Półrocze S.O.S. w ZSP4

Półrocze w Siatkarskich Ośrodkach Szkolnych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Malborku.

 

Pierwszy semestr roku szkolnego 2015/2016 w S.O.S. działającym przy ZSP4 minął pod znakiem intensywnej pracy szkoleniowej. Uczniowie uczęszczający do klas Gimnazjum o specjalności piłka siatkowa uczestniczyli w wielu imprezach sportowych na szczeblu wojewódzkim i krajowym. Wiele z tych zawodów miało rangę mistrzowską bądź też było eliminacjami, których celem było wyłonienie kandydatów do reprezentacji województwa pomorskiego na szczeblu ogólnopolskim.

W październiku troje naszych uczniów: Damian Czyżyk, Kacper Pułczyński, Adrian Ziębiński byli w składzie reprezentacji województwa pomorskiego na Turnieju Nadziei Olimpijskich w Spale. Damian Czyżyk został powołany do szerokiej kadry reprezentacji Polski z rocznika 2000.

W tym samym miesiącu uczniowie klas II i III gimnazjum uczestniczyli w ogólnopolskim turnieju w Gdańsku, gdzie zajęli bardzo dobre drugie miejsce.

W miesiącu listopadzie w naszej szkole organizowany był turniej wojewódzki szkół Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. W turnieju wzięło udział 12 drużyn. Nasi uczniowie zajęli w swoich grupach wiekowych miejsca odpowiednio: klasa IIII - drugie miejsce; klasa II - trzecie; klasa I - czwarte miejsce.

Kolejny miesiąc - grudzień - to Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta Malborka. Zawody te były współorganizowane przez naszą szkołę. W turnieju udział wzięło 12 drużyn. Nasi uczniowie zajęli w kategorii młodzików drugie miejsce (I zespół) oraz IX miejsce (II zespół).

 • Kadra województwa pomorskiego
  Kadra województwa pomorskiego
 • Nasi reprezentanci
  Nasi reprezentanci
 • Damian Czyżyk - powołany do szkolenia centralnego
  Damian Czyżyk - powołany do szkolenia centralnego
 • Ogólnopolski turniej w Gdańsku
  Ogólnopolski turniej w Gdańsku
 • Wojewódzki turniej S.O.S.
  Wojewódzki turniej S.O.S.
 • Wojewódzki turniej S.O.S.
  Wojewódzki turniej S.O.S.
 • Wojewódzki turniej S.O.S. - klasa I
  Wojewódzki turniej S.O.S. - klasa I
 • Wojewódzki turniej S.O.S. - klasa II
  Wojewódzki turniej S.O.S. - klasa II
 • Wojewódzki turniej S.O.S. - klasa III
  Wojewódzki turniej S.O.S. - klasa III