Szczęśliwy numer w

Rekrutacja 2018-2019

Nasza szkoła oferuje uczniom wiele możliwości kształcenia. Opis oferty edukacyjnej przygotowanej przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Malborku na rok szkolny 2018-2019 znajduje się w ulotce rekrutacyjnej, której poszczególne strony znajdują się na tej stronie oraz jest możliwość pobrania ulotki w formacie PDF (na końcu strony).

Stwarzamy możliwość kształcenia się w klasach trzyletniego liceum ogólnokształcącego:

• klasa policyjna,
  • klasa straży granicznej,
  • klasa pożarnicza,
  • klasa wojskowa.

Poza kształceniem w ramach trzyletniegoliceum ogólnokształcącego w naszej szkole uczniowie mogą zdobywać wiedzę w czteroletnim technikum, w zawodach:

• technik elektryk,
  • technik elektronik,
  • technik mechanik,
  • technik budownictwa,
  • technik mechanik lotniczy.

Poza kształceniem w liceum i technikum oferujemy uczniom kształcenie w trzyletniej Branżowej Szkole I stopnia. Oferowane tu kierunki kształcenia zależą od potrzeb lokalnego rynku pracy. Wśród obecnie istniejących klas zawodowych mamy klasy o specjalnościach:

• mechanik pojazdów samochodowych,
  • mechanik motocyklowy,
  • kucharz,
  • elektronik,
  • klasy wielozawodowe (z różnymi zawodami np.: cukiernik i inne),
  • fryzjer.

Więcej informacji o wybranych kierunkach i zawodach w odpowiednich zakładkach naszej strony internetowej oraz na ulotce rekrutacyjnej na rok szkolny 2018-2019, której poszczególne strony zamieszczamy obok oraz na samym dole strony w formacie PDF.

Dokumenty rekrutacyjne do pobrania już można pobierać z odpowiedniej zakładki naszej strony internetowej, np. tutaj.

Poniżej krótka prezentacja naszych zawodów... wystarczy kliknąć w prawy dolny narożnik obrazu...