Szczęśliwy numer to:

Stypendia

Inne » Strefa elektryka » Stypendia

Uczniowie klas Technikum elektrycznego od Września 2016 r. zostają objęci patronatem ENERGA OPERATOR S.A. w ramach programu "ENERGIA DO NAUKI"
(stypendia naukowe dla najlepszych 400zł/ miesięcznie, nagrody rzeczowe dla najlepszych z przedmiotów zawodowych o wartości 400zł każda, możliwość odbywania praktyk letnich w ENERGA OPERATOR S.A.)

Bardzo miło nam poinformować, że w drugiej edycji ogólnopolskiego konkursu "Postaw na Słońce" zespół uczniów Słoneczny Spin, pod opieką Pana Dariusza Słomińskiego zajął 4 miejsce. Zespól tworzyli uczniowie klas Technikum:

• Dawid Watkowski – klasa 2TE
  • Mateusz Leszczewski – klasa 2TE
  • Krystian Indrzejewski – klasa 2TE
  • Karol Gurski – klasa 2TE
  • Dawid Drózda – klasa 2TE
  • Arkadiusz Miszkiel – klasa 4TE
  • Mateusz Wudarczyk – klasa 4TE
  • Arkadiusz Laskowski – klasa 4TE

Serdecznie gratulujemy całemu zespołowi!!! Jednocześnie zapraszamy chętnych do uczestnictwa w kolejnej III edycji konkursu „Postaw na słońce” – zgłoszenia proszę składać osobiście w gabinecie nr 8 do 21 października. Więcej informacji o konkursie na stronie http://postawnaslonce.pl .

Bardzo miło nam poinformować, że uczniowie klas Technik elektryk objętych patronatem Energa Operator S. A. otrzymali stypendia. Stypendia otrzymało 5 uczniów z najwyższą średnią uzyskaną w poprzednim semestrze:

• Mateusz Wudarczyk – klasa 4TE
  • Mateusz Woźniak – klasa 2TE
  • Tomasz Grzechowiak – klasa 4TE
  • Szymon Solak – klasa 3TE
  • Mateusz Żukowski – klasa 2TE

Uczniowie otrzymali stypendia na okres pięciu miesięcy w kwotach 400zł i 300zł miesięcznie. Kolejny ranking stypendialny pojawi po zakończeniu obecnego semestru, zachęcamy do uczestnictwa wszystkich uczniów klas Technikum elektrycznego. Gratulujemy wszystkim stypendystom !!!

Chętnych uczniów informujemy, że do dnia 16 września 2016 r. należy złożyć oświadczenia o przystąpieniu do programu stypendialnego na I semestr roku szkolnego 2016/2017 w sekretariacie szkoły. Druk oświadczenia oraz informacje o programie stypendialnym do pobrania poniżej.