Szczęśliwy numer to:

Sukces naszych Gimnazjalistów

Sport » Sukces naszych Gimnazjalistów

GIMNAZJALNY  OŚRODEK SZKOLENIA SPORTOWEGO MŁODZIEZY w Malborku wygrał  II-TURNIEJ "O BłĘKITNĄ WSTĘGĘ BAŁTYKU" W SŁUPSKU.

W dniu 21 kwietnia 2016 r. na boiskach  KS "GRYF" w Słupsku odbył się II - Turniej  Piłki Nożnej chłopców -2002 o Puchar Dyrektora Szkoły Mistrzostwa Sportowego,która obchodziła  X-lecie swojego powstania,gdzie udział wzięły następujące drużyny z Gimnazjalnych Ośrodków Szkolenia Młodzieży z Gdańska,Koszalina , Malborka oraz zespół gospodarzy  i Akademii Piłkarskiej z Kołobrzegu. W trakcie powyższego turnieju rozegrano 9 meczy piłkarskich ,w wyniku których drużyna  z GOSSM Malbork wygrała z AP -Kołobrzeg 2:1 ,SMS Słupsk 4:1,GOSSM Gdańsk 1:0 oraz zremisowała z GOSSM Koszalin 2:2 ,zajmując I -miejsce .Należy podkreślić, że wszystkie drużyny grały z dużym zaangażowaniem,lecz z poszanowaniem zasad fair play .

Na uroczystym zakończeniu turnieju paniMonika Stępnik dyrektor Szkoły Mistrzostwa Sportowego wręczyła okazałe puchary,medale oraz piłki drużynom  GOSSM z Malborka i Koszalina oraz Kołobrzegu. Jednocześnie najskuteczniejszy strzelec Franciszek Denisiewicz z GOSSM Malbork oraz najlepszy bramkarz Jakub Król  z GOSSM Gdańsk- otrzymali pamiątkowe statuetki i nagrody rzeczowe.Rozgrywane mecze uważnie obserwował V-ce prezes Pomorskiego Związku Piłki Nożnej Paweł Kryszałowicz -dopingując wszystkim drużynom.