Szczęśliwy numer to:






Regulamin

Współpracujemy z:

Energa


Kontakt na basen

+48 663 922 239

Godziny otwarcia i ceny biletów tutaj

Szkoła Podstawowa

 

 

 

 

 

 

 

K O M U N I K A T

 

 

                             Komisja Egzaminacyjna powołana  przez Dyrektora  Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Malborku,która jest objęta patronatem Pomorskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że na postawie przeprowadzonych testów sprawności ogólnej  i  ukierunkowanej oraz gier selekcyjnych w dniu 12 czerwca 2017 r. na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji  dokonała 

 

wstępnego zakwalifikowania n/w kandydatów do klasy VII Szkoły Podstawowej  o profilu piłka nożna w roku szkolnym 2017/2018.

 

 

 

                           Jednocześnie nadmieniam, że zakwalifikowani kandydaci muszą do dnia 28 czerwca 2017 r. godz.10.30  dostarczyć do sekretariatu SMS  oryginalne świadectwo ukończenia VI klasy szkoły podstawowej ,co jest niezbędnym warunkiem do rozpoczęcia nauki i szkolenia z dniem 01 września 2017 r. w/w placówce oświatowej.

 

                        Ponadto informuję, że w dniu 28 czerwca 2017 r. o godz.11.00 w Sali Konferencyjnej Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Malborku,  Plac Narutowicza 14 odbędzie się spotkanie organizacyjne przyjętych uczniów(uczennic) wraz z jednym z rodziców lub opiekunem prawnym , dyrektorem oraz kadrą szkoleniową , w jego trakcie przedstawione zostaną warunki organizacji dotyczące nauki i szkolenia oraz możliwości zakwaterowania w internacie szkolnym.

 

 

 

UWAGI:

 

Prosimy również dostarczenie ewentualnie brakujących dokumentów przez uczniów tj: podanie do szkoły, 2 zdjęcia,kserokopii aktualnej karty zdrowia sportowca.

 

                 Wszelkie informacje dotyczące naboru można uzyskać  pod numerem telefonu -603586602

 

 

Nazwisko Imię Klub Bieg 30 metrów Skok w dal z miejsca Slalom piłkarski Uderzenie piłki do celu Gra selekcyjna Chwyt piłki z upadkiem SUMA
Tatara Dawid Pogoń Prabuty 5 5 5 9 6   30
Balcerowski Szymon Powiśle Rakowiec 5 5 5 9 6   30
Uzarek Mateusz Pomezania Malbork 5 5   9 6 5 30
Nędza Konrad Pomezania Malbork 5 5 5 8 6   29
Rajski Adrian Mewa Gniew 5 4 5 8 6   28
Capar Aleksander Powiśle Rakowiec 5 5 5 7 6   28
Wiśniewski Michał Pogoń Prabuty 5 5 4 8 5   27
Sołtys Samuel Powiśle Rakowiec 5 5 4 9 4   27
Jędrzejczak Tomasz Żuławy Nowy Dwór 5 5 4 9 4   27
Talenta Paulina SALOS SŁUPSK 5 2 5 9 6   27
Straszewski Kornel Pogoń Prabuty 5 5 4 8 4   26
Niziołek Mikołaj Mewa Gniew 5 5 4 8 4   26
Baranowski Jan Żuławy Nowy Dwór 5 5 5 6 5   26
Grzywacz Mateusz Żuławy Nowy Dwór 5 4 5 7 5   26
Podsiadło Sara Powiśle Dzierzgoń 5 5 5 5 6   26
Pryczkowski Tymoteusz Powiśle Dzierzgoń 4 4 5 7 6   26
Obrębski Bartosz Mewa Gniew 5 4   7 5 4 25
Pelcer Jakub Orzeł Subkowy 5 5   6 5 4 25
Prócheński Sebastian Osiczanka Osice 5 5 3 8 4   25
Jędrzejewska Julia Olimpico Malbork 5 5 5 4 6   25
Furman Jan Pogoń Prabuty 4 4 4 7 5   24
Taraszkiewicz Jakub Pogoń Prabuty 3 5   6 5 5 24
Gara Oliwier Osiczanka Osice 5 5 4 6 4   24
Olczyk Krystian Powiśle Dzierzgoń 4 5 4 6 5   24
Katewicz Szymon Pogoń Prabuty 5 4 4 5 5   23
Molenda Michał Grom Nowy Staw 5 3 3 8 3   22
Wyciszkiewicz Nikodem Grom Nowy Staw 5 5 3 5 3   21
Borchardt Dominika Lider Rychnowy KADRA U-13

 

 

Ze sportowym pozdrowieniem

Koordynator SMS Malbork

 

Henryk Pawłowski  -Tel.  603–586- 602 lub 537-444-758

Poniżej zamieściliśmy również informacje nt. struktury organizacyjnej systemu szkolenia w Ośrodkach Sportowego Szkolenia Młodzieży w Polsce (plik w formacie PDF)