• 20141219_120347.jpg

Szkolne jasełka 2014

W dniu 19 grudnia 2014 r. uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Malborku przygotowali bożonarodzeniowe jasełka.

• Mamy mistrzynię!

Uczennica klasy 1d Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr4 w Malborku, Weronika Muzolf, została w miniona niedzielę Mistrzynią Województwa Pomorskiego w pływaniu.

• Kształcenie zawodowe

Oferujemy bogatą ofertę kształcenia zawodowego w ramach 3 letniej Zasadniczej Szkoły Zawodowej oraz 4-letniego technikum.

Strona główna

Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Malborku. Jesteśmy szkołą mundurową z tradycjami i bogatą historią.

Szkoła nasza współpracuje z Policją (komendy powiatowe: Malbork, Sztum, Nowy Dwór Gdański), Morskim Oddziałem Straży Granicznej (Gdańsk), Strażą Pożarną (Malbork) i 22 Bazą Lotnictwa Taktycznego (Malbork), Szkołami Policji (Piła, Słupsk), a także wieloma firmami prywatnymi dzięki którym nasi uczniowie mają możliwość podnoszenia swoich umiejętności, zdobycia wiedzy (często specjalistycznej).

Nasza kadra to wykwalifikowani i doświadczeni pedagodzy.

Uczniowie mają możliwość korzystania z basenu, boiska ze sztuczną nawierzchnią. Uczniowie spoza naszego powiatu mają szansę na zakwaterowanie w internacie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szkołą - jej tradycjami, historią oraz obecnymi i przyszłymi kierunkami kształcenia (uzupełniane na bieżąco, zgodnie z aktualnym stanem).

• 20141219_120347.jpg

Szkolne jasełka 2014