Strona główna

UWAGA!

ZMIANA  TERMINU  KONSULTACJI

ODBĘDĄ  SIĘ  26 MAJA 2015 r.

godz. 16:30 - 18:00

obecność rodziców na konsultacjach obowiązkowa!

 

BRĄZOWY MEDAL MISTRZOSTW POLSKI DO LAT 20

Karol Klimaszewski uczeń naszej szkoły z klasy IIITML zdobył trzecie miejsce na Mistrzostwach Polski w Podnoszeniu Ciężarów do lat 20 w kategorii wagowej 105 kg.
Zawody odbyły się w Zamościu dnia 26.04.2015r. Karol zapewnił sobie miejsce na podium wynikiem w dwóboju 294 kg, z czego wyrwał sztangę ważącą 134 kg i podrzucając 160 kg. To dawało mu pewny medal.

Karol jest zawodnikiem klubu ULKS Rzemieślnik Malbork, jego kariera sportowa trwa już 6 lat, jego pierwszy poważny sukces to zdobycie medalu na Mistrzostwach Polski w Terespolu do lat 15. Teraz ponownie wywalczył brązowy medal, za rok czekają Karola kolejnde zawody, gdzie chce się starać o wyższe miejsce na podium. Życzymy powodzenia.
 

SUKCES  NA  OLIMPIADZIE  POLICYJNEJ

 

Karolina Morawska znalazła się w gronie laureatów nagrodzonych indeksem do Wyższej Szkoły Policji.

[ czytaj... ]

 

 

 

JESTEŚMY  NAJLEPSI  W  POLSCE!

 

 

Zespół uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Malborku, pod opieką Dariusza Słomińskiego, zwyciężył w czwartej edycji konkursu „ENERGIA Przyszłości”, organizowanego przez Grupę ENERGA.

 
Zespół uczniów ZSP nr 4 w nagrodę otrzymał czek na 12 tys. zł na zakup pomocy naukowych dla szkoły oraz laptopy dla każdego członka zespołu i jego opiekuna. W finale konkursu, który odbył się 17 kwietnia w Olivia Business Centre w Gdańsku, pokonali cztery drużyny z: Białogardu, Gorzowa Wielkopolskiego, Słupska i Włocławka. 

Do udziału w konkursie ENERGA zaprosiła szkoły ponadgimnazjalne o profilu energetycznym i elektrotechnicznym. W tym roku uczestnicy szukali odpowiedzi na pytanie: "Czy da się zmagazynować energię?". Finałową piątkę wyłoniono spośród autorów 38 prac zakwalifikowanych do konkursu.  
[czytaj dalej]

 

Szkoła Marynarki Wojennej już w Malborku.

 

W dniu 23.01.2015 r. zostało podpisane porozumienie między Podoficerską Szkołą Marynarki Wojennej w Ustce a Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnch Nr 4 w Malborku.

Efektem porozumienia jest utworzenie klasy o profilu wojskowym. Uczniowie tej klasy podczas zajęć edukacyjnych w szkole, a także w Podoficerskiej Szkole Marynarki Wojennej, będą poznawać specyfikę służb mundurowych tego rodzaju naszych narodowych sił zbrojnych. Ta klasa to nowa propozycja dla tych, którzy zechcą podjąć naukę w naszej szkole w roku szkolnym 2015/16. Wkrótce więcej informacji o tym profilu kształcenia TUTAJ

 

 

 

Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Malborku. Jesteśmy szkołą mundurową z tradycjami i bogatą historią.

Szkoła nasza współpracuje z Policją (komendy powiatowe: Malbork, Sztum, Nowy Dwór Gdański), Morskim Oddziałem Straży Granicznej (Gdańsk), Strażą Pożarną (Malbork) i 22 Bazą Lotnictwa Taktycznego (Malbork), Szkołami Policji (Piła, Słupsk), a także wieloma firmami prywatnymi dzięki którym nasi uczniowie mają możliwość podnoszenia swoich umiejętności, zdobycia wiedzy (często specjalistycznej).

Nasza kadra to wykwalifikowani i doświadczeni pedagodzy.

Uczniowie mają możliwość korzystania z basenu, boiska ze sztuczną nawierzchnią. Uczniowie spoza naszego powiatu mają szansę na zakwaterowanie w internacie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szkołą - jej tradycjami, historią oraz obecnymi i przyszłymi kierunkami kształcenia (uzupełniane na bieżąco, zgodnie z aktualnym stanem).