Szczęśliwy numer to:


Regulamin

ZOBACZ NASZ PROFIL NA Fb:

Odwied nasz profil na Facebooku!

Strona główna

 

I  DRUŻYNOWE  MISTRZOSTWA  KLAS  MUNDUROWYCH

Reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w I drużynowych mistrzostwach klas mundurowych, które odbyły się w Ostródzie. Nasi uczniowie wrócili z tarczą...

czytaj więcej...

 

W ogólnopolskim Konkursie POSTAW NA SŁOŃCE reprezentacja naszej szkoły zajęła w I etapie bardzo dobre I miejsce.

czytaj o konkursie...

 

W informacjach sportowych zamieściliśmy podsumowanie półrocza w Siatkarskich Ośrodkach Szkolnych funkcjonujących w ZSP4.

czytaj więcej o siatkówce.

 

 

IX  OLIMPIADA WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE

NASZA UCZENNICA - ALEKSANDRA POKOJSKA ZAKWALIFIKOWAŁA SIĘ DO FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO.

WARTO  DODAĆ, ŻE Z NASZEGO POWIATU DO FINAŁU, KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ 7.04.2016 W KOŚCIERZYNIE ZAKWALIFIKOWAŁO SIĘ TYLKO DWOJE UCZNIÓW.

 

 

OLIMPIADY  WIEDZY  POLICYJNEJ

DLA  UCZNIÓW  KLAS  POLICYJNYCH

 

W eliminacjach wyłonionych zostało 30 finalistów z klas policyjnych w Polsce. Uczniowie ZSP4 w tej grupie stanowią 30% wszystkich zakwalifikowanych do finału uczestników, czyli 9 uczniów.

W poprzednich latach cieszyliśmy się z sukcesów naszych absolwentów, którzy  zdobyli indeksy do Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

W tym roku udało nam się wywalczyć 4 indeksy Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

 

 

ZOBACZ:

RELACJA Z PIERWSZYCH DNI OTWARTYCH

DLA UCZNIÓW GIMNAZJUM

W  ROKU  SZKOLNYM  2015/2016

 

   

POROZUMIENIE W WARENDORF

W Warendorf odbyło się spotkanie przedstawicieli naszej szkoły z przedstawicielami szkoły im. Augustina Wibbelt'a w Warendorf. Celem spotkania było podpisanie umowy o współpracy między szkołami.

czytaj więcej...

 

Wymiana młodzieży czytaj tutaj

 

POŻARNICY  NA  LOTNISKU

 

ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

 

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2015-16

 

SUKCES  NA  OLIMPIADZIE  POLICYJNEJ

 

Karolina Morawska znalazła się w gronie laureatów nagrodzonych indeksem do Wyższej Szkoły Policji.

[ czytaj... ]

 

 

 

JESTEŚMY  NAJLEPSI  W  POLSCE!

 

 

Zespół uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Malborku, pod opieką Dariusza Słomińskiego, zwyciężył w czwartej edycji konkursu „ENERGIA Przyszłości”, organizowanego przez Grupę ENERGA.

 
Zespół uczniów ZSP nr 4 w nagrodę otrzymał czek na 12 tys. zł na zakup pomocy naukowych dla szkoły oraz laptopy dla każdego członka zespołu i jego opiekuna. W finale konkursu, który odbył się 17 kwietnia w Olivia Business Centre w Gdańsku, pokonali cztery drużyny z: Białogardu, Gorzowa Wielkopolskiego, Słupska i Włocławka. 

Do udziału w konkursie ENERGA zaprosiła szkoły ponadgimnazjalne o profilu energetycznym i elektrotechnicznym. W tym roku uczestnicy szukali odpowiedzi na pytanie: "Czy da się zmagazynować energię?". Finałową piątkę wyłoniono spośród autorów 38 prac zakwalifikowanych do konkursu.  
[czytaj dalej]

 

Szkoła Marynarki Wojennej już w Malborku.

 

W dniu 23.01.2015 r. zostało podpisane porozumienie między Podoficerską Szkołą Marynarki Wojennej w Ustce a Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnch Nr 4 w Malborku.

Efektem porozumienia jest utworzenie klasy o profilu wojskowym. Uczniowie tej klasy podczas zajęć edukacyjnych w szkole, a także w Podoficerskiej Szkole Marynarki Wojennej, będą poznawać specyfikę służb mundurowych tego rodzaju naszych narodowych sił zbrojnych. Ta klasa to nowa propozycja dla tych, którzy zechcą podjąć naukę w naszej szkole w roku szkolnym 2015/16. Wkrótce więcej informacji o tym profilu kształcenia TUTAJ

 

 

 

Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Malborku. Jesteśmy szkołą mundurową z tradycjami i bogatą historią.

Szkoła nasza współpracuje z Policją (komendy powiatowe: Malbork, Sztum, Nowy Dwór Gdański), Morskim Oddziałem Straży Granicznej (Gdańsk), Strażą Pożarną (Malbork) i 22 Bazą Lotnictwa Taktycznego (Malbork), Szkołami Policji (Piła, Słupsk), a także wieloma firmami prywatnymi dzięki którym nasi uczniowie mają możliwość podnoszenia swoich umiejętności, zdobycia wiedzy (często specjalistycznej).

Nasza kadra to wykwalifikowani i doświadczeni pedagodzy.

Uczniowie mają możliwość korzystania z basenu, boiska ze sztuczną nawierzchnią. Uczniowie spoza naszego powiatu mają szansę na zakwaterowanie w internacie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szkołą - jej tradycjami, historią oraz obecnymi i przyszłymi kierunkami kształcenia (uzupełniane na bieżąco, zgodnie z aktualnym stanem).