Szczęśliwy numer to:


Regulamin

Współpracujemy z:

Energa


Kontakt na basen

+48 663 922 239

Godziny otwarcia i ceny biletów tutaj

Zakończenie roku w GOSSM Malbork

Sport » Zakończenie roku w GOSSM Malbork

W miniony czwartek w auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Malborku odbyło uroczyste zakończenie nauki i szkolenia 25 absolwentów Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży - Polskiego Związku Piłki Nożnej. W czasie tej uroczystości prezes Radosław Michalski i Dyrektor Biura pani Agnieszka Matuszewska z Pomorskiego Związku Piłki Nożnej oraz Starosta malborski pan Mirosław Czapla i dyrektor szkoły pan Antoni Zawadziński wręczyli najlepszym uczniom i sportowcom listy gratulacyjne i nagrody, życząc zarazem chłopcom spokojnych wakacji i udanego dalszego rozwoju piłkarskiego.

Natomiast po zakończeniu oficjalnym zakończeniu roku szkolnego w Sali Konferencyjnej obyło się wspólne spotkanie, w czasie którego wymienieni wyżej goście wręczyli 18 chłopcom certyfikaty ukończenia pilotażowego Kursu Sędziów Piłki Nożnej oraz upominki.

 

Kolejnego dnia, w piątek, odbyło się również zakończenie  roku szkolnego dla klas pierwszych i drugich  GOSSM, na którym również wyróżniono 16 najlepszych uczniów listami pochwalnymi i nagrodami książkowymi za osiągane bardzo dobre wyniki i nauce i sporcie.

 

Generalnie oceniając uzyskane wyniki w nauce i sporcie chłopców z GOSSM  Malbork,należy stwierdzić że możemy być dumni z ich postawy, mamy nadzieję że kilku z nich trafi do profesjonalnej piłki, natomiast pozostali będą dobrymi trenerami, nauczycielami lub sędziami i to w tym szkoleniu jest najważniejsze dla Szkoły, Pomorskiego Związku Piłki Nożnej oraz rodziców a także ich samych.